DEĞERLERİMİZ

Müşteriye yenilikçi, güncel ve fark yaratacak ürünler sunarak; karlılıklarını, verimliliklerini ve rekabet güçlerini arttıran ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir şirket.

Değişime/gelişime açık olan, gündemi ve günceli takip eden, farklılığı ve hayatı kolaylaştırıcı ürünleri öne çıkaran, Öncü, Araştırmacı, Girişimci.

Sunduğu ürün ve hizmetlerle:

  • Müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutar.
  • İnsan sağlığını, öncelikleri arasında ilkesel başlık edinir.
  • Ulusal ve uluslararası geçerlilikte olan kalite politikalarını ve değişikliklerini takip eder.
  • Tedarikçilerle, çalışanlarla ve müşterilerle toplam kalite anlayışını paydaş edinir.

Tüm etkileşim kanallarından gelecek şikâyet, istek ve önerileri ile ilgili yasalar ve şirket prosedürleri çerçevesinde gizliliğe önem vererek titizlikle değerlendirmek, şikâyetleri en aza indirecek kalite sistemlerini geliştirmek, müşterileri bilgilendirmek ve memnun etmek.

Çağdaş bir anlayışla herkesin birbirine karşı saygı gösterdiği, dürüstlüğü davranış modeli olarak benimsediği, sorumluluğu üstlendiğini karşı tarafa hissettirdiği ayrıca kültürün kazandırdığı sıcak samimiyeti ilke edinen şeffaf bir şirket olmak.

Kurumsallaşma sürecini; iş disiplini, insan sevgisi ve insana saygı üçgeninde sorumluklar üzerine kurgulamak. Şirket çalışanlarına; "önce insan" ilkesini davranış düsturu edinmelerini söyleyen ve müşterilerine her zaman hoşgörülü, güven verici, esnek bir yapıda olmalarını benimseyen bir şirket olabilmek.

Aktüel Pazarlama

MİSYON & VİZYON


  • Yenilikçi, fark yaratan, sunduğu ürün ve hizmetlerle müşterilerini verimli kılan, Tedarikçileri ile iş ilişkilerini sürekli geliştiren, objektif ve samimi bir şirket…

  • Kurumsal kimliği ve Tüm paydaşlarına sağladığı değer ile sektörün kurucusu ve lideri olmaktır.